Apleistų sklypų tvarkymas

Dažnai pasitaiko, kad seniai nenaudojomose apleistuose sklypuose išsikeroja milžiniški krūmų laukai, kurie gadina bendrą aplinkos vaizdą. Daugelis mano, kad norint sutvarkyti tokią aplinką, reikia investuoti nemažai pinigų ar turėti specialią techniką.

Šioje situacijoje pinigus galite pamiršti! Iš neprižiūrėto sklypo mes sukursime akiai patrauklią aplinką! Taigi, turėsite dvigubą naudą – švarią aplinką, kuri bus sutvarkyta papildomai į tai neivestuojant.

Apleistų sklypų tvarkymas, kas tai?

Apleistų sklypų tvarkymas yra paslauga, kai sutvarkomi: krūmynais, pušelėmis ir kitais medeliais apaugę žemės sklypai. Mes išpjauname sklype augančius menkaverčius medelius, juos išvežame kelmus sufrezuojame. Apleistų sklypų tvarkymui pageidaujame, kad sklypo plotas būtų nuo 1 ha.

Kas gresia netvarkant apleistų sklypų?

Netvarkant apleisto sklypo – pagrindinė sankcija yra piniginė bauda. Niekam nerekomenduojame laukti, kol savivaldybė priskaičiuos baudą už apleistą žemės sklypą. Vos tik gausite baudą už nesutvarkytą sklypą – jūs būsite priversti ne tik sumokėti pačią baudą, tačiau dar ir susitvarkyti savo apleistą sklypą.

trauksmulkink

Kontaktai

MB”Trauk, smulkink”
Įmonės kodas: 304958359
PVM mokėtojo kodas: LT100012522314
Vadovas: Tadas Butkus

Adresas:

Gaštynų g. 29, Gaštynai, LT-86116 Kelmės r.

Mobilus telefonas:

+370 695 49193

Mobilus telefonas:

+370 621 33588

El. pašto adresas:

info@trauksmulkink.lt