Miško kirtimas

Geriausias laikas miškui kirsti yra ruduo ir žiema, nes laikotarpis žemei pašalus palengvina važinėjimą miškuose, o šaltuoju metų laiku kertami medžiai ne taip greitai genda bei neprarasdami kokybės išsilaiko iki pavasario.

trauksmulkink

Miškų kirtimo grupės

Apsisprendėte iškirsti savo turimą mišką? Turėkite omenyje, kad tai dar nereiškia, jog galėsite darbus atlikti taip, kaip norite. Pirmiausia privalote išsiaiškinti, kokius kirtimus galima vykdyti jūsų valdoje. Pristatome keturias miško kirtimo grupes:

  1. Pagrindiniai miškų kirtimai. Kertami brandūs ir bręstantys medynai.
  2. Ugdomieji miškų kirtimai. Kertami nepageidaujamų rūšių medžiai, kreivi ir šakoti, kurie trukdo augti kitiems geros kokybės medžiams.
  3. Sanitariniai miškų kirtimai. Kertami ligoti, kenkėjų pažeisti bei džiūstantys ar sudžiūvę medžiai.
  4. Specialieji miškų kirtimai. Šie kirtimai apima visus kitus kirtimus, kurie nepriskiriami pagrindiniams, ugdomiesiems ar sanitariniams.

Nepamirškite, kad miško kirtimui būtini specialiai išduodami leidimai. Miškų kirtimas turi daugybę taisyklių ir sąlygų – nuo kirtimo tik tam tikru laikotarpiu iki draudimo kirsti medžius augančius ant statesnio nei 45 laipsniai šlaito. Užtikriname, kad mūsų komanda visus darbus atlieka tik legaliu keliu. Susisiekite su mumis dėl konsultacijos ir darbų kainos!

Kontaktai

MB”Trauk, smulkink”
Įmonės kodas: 304958359
PVM mokėtojo kodas: LT100012522314
Vadovas: Tadas Butkus

Adresas:

Gaštynų g. 29, Gaštynai, LT-86116 Kelmės r.

Mobilus telefonas:

+370 695 49193

Mobilus telefonas:

+370 621 33588

El. pašto adresas:

info@trauksmulkink.lt